Tüm Kategoriler

Şirket Profili

Ana Sayfa > Hakkımızda > Şirket Profili

Tianjin Güneş Vana Co., Ltd. iyer almaktadır Dongli bölge, Tianjin şehri. Sanayi ve ticareti organik bir bütün olarak birleştirmek, it orta, alçak basınç valflerinin üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış özel bir kuruluştur., kelebek vana, çek valf, sürgülü vana ve küresel vana vb. Ürünleri, tıpkı ANSI, API, JIS, BS gibi gelişmiş ülkelerin standartlarını uygular. Çin Standardının yanı sıra DIN. Ürünlerinin tasarımı ve geliştirilmesi CAD'yi benimser, yüksek kaliteli ürünlerinin %90'ından fazlası Amerika, Avrupa, Avustralya ve Güney Asya'daki ülkelere ihraç edilmektedir.    

Geliştirme rehberi olarak kalite yönetimi. It kurulan güvenilir kalite yönetim sistemi. En kaliteli vanaların tümü, dünya çapında Su, Elektrik, Metalurji, Petrol İşleme, Kimya, Gıda, Tıp ve Mimari endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır; Ürünleri müşteriler tarafından çok beğenilmektedir. Vana ürünlerimiz var yurtiçinde ve yurtdışında iyi kredi ve büyük bir üne sahipti.

Kalite kontrol: tüm döküm süreci, işleme, coating, montaj, ISO9001 kalite yönetim sistemi kontrolünün test edilmesi, kurulması için titiz kalite güvencesi - Güneş - görüntü, inşa etmek - Güneş - marka.

Tasarım ve geliştirme: Şirketin yüksek kaliteli tasarım ekibi, mükemmel tasarım ve geliştirme araçları, aşağıdakileri sağlamak için yaygın olarak kullanılan CAD/CAM -Güneş - ürün yapısı, dünya ile daha gelişmiş, daha mükemmel performans senkronize.

Üretim ve test: tüm ürünler CNC takım tezgahlarında işlenir ve valfin iç kalitesini sağlamak için hassas takım tezgahları. Valf performans testi benimser a Testin verimli ve doğru olmasını sağlamak için bir dizi valf test ekipmanı.

İş konseptimiz kullanıcıyı takip etmektir' Memnuniyet ve kullanıcıya kaliteli ürünlerimizi sunmak.